حمل به روسیه و بلاروس

9 / 10
از 42 کاربر

شرکت سیوان ترابر دامون با داشتن مدیران متخصص و باسابقه  در زمینه حمل محمولات صادراتی و وارداتی از / به  کشور روسیه و بلاروس و با تکیه بر دانش چندین ساله خود در این زمینه توانسته است در رقابت با سایر شرکت های حمل و نقل بین المللی پیشرفت قابل توجهی داشته باشد.

این شرکت با داشتن کامیون های تحت پوشش خود ( کریری ) می تواند با پذیرفتن مسئولیت ، محمولات  را با کوتاهترین ترانزیت تایم و بهترین کرایه حمل در زمینه صادرات و واردات روسیه و بلاروس  جابجا و حمل نماید.

این مجموعه می تواند در کلیه ی شهرهای روسیه از جمله مسکو ، کالینینگراد ، ولگوگراد ،سنت پترزبورگ ، آستاراخان ، نیژنی نووگراد ، یکاترین بورگ ، تالیاتی ، روستو و...  و همچنین شهرهای بلاروس از جمله مینسک ، ویتبسک، گومل ، گرودنو ، برست ، نووپولتسک و ... می تواند خدمات شایان ذکری را به مشتریان خود  ارائه دهد.

 و همچنین در هنگام حمل محموله از مبدا تا مقصد صاحبین کالا می توانند موقعیت کامیون خود را با در ارتباط بودن با قسمت کریر مطلع شوند.

همچنین یادآور می شود این شرکت امکان حمل محمولات با کانتینر و یا بصورت فله را از طریق بندر انزلی و به شیوه ی حمل دریایی به مقصد روسیه دارا می باشد .

 

حمل به روسیه و بلاروس

 

عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :