حمل و نقل دریایی

9 / 10
از 35 کاربر

مجموعه ی سیوان ترابر دامون با تعامل و همکاری مستقیم و بدون واسطه بانمایندگان خود در بسیاری از کشورها  توانسته است با ارائه بهترین راهکارها  قسمت اعظمی  از مشکلات پیش آمده در شرایط کنونی کشور را برای تجار و صاحبین کالای خود حل کرده و مطلوب ترین خدمات خود را جهت حمل انواع کالا از جمله مواد اولیه صنایع ، مواد شیمیایی ، مواد خطرناک و سایر کالاها  با انجام سرویس FCL , LCL و انواع کانتینر از جمله معمولی ، یخچالی و فلکسی و ... از بنادر مبدا به مقصد بنادر کشور با بهترین کیفیت ، در کمترین زمان ممکن و با نازلترین نرخ به شیوه حمل دریایی به صاحبان کالا  و تجار ارائه دهد.

همکاری بدون واسطه با نمایندگان این شرکت در کشورهای اروپایی ، چین ، دوبی و سایر کشورها موجب حذف اتلاف وقت در هنگام انجام مذاکرات تجاری با صاحبین کالا ،  حذف هزینه های اضافی و ارائه بهترین و عملی ترین راهکار جهت حمل محموله ها از کشورهای مبدا گردیده است .

از دیگر مزایای این شرکت می توان به انجام ترانزیت کالا به گمرکات داخلی و خارجی  پس از رسیدن محموله به بنادر ایران نام برد  که این امکان موجب می شود بدون اتلاف وقت و با کوشش همکاران این شرکت در بنادر ، کالا به گمرکات داخلی انتقال و در آنجا تحویل صاحبین کالا گردد .

و همچنین باتوجه به عدم تطبیق تعطیلات پایان هفته در کشور ما و سایر کشورها همکاران ما در روز های تعطیل نیز پیگیر امور و پاسخگوی صاحبین کالای خود می باشند .

 

سرویس های دریایی این شرکت عبارتند از : 

*  تمامی بنادر چین 

*  تمامی بنادر اروپا

*  بنادر دوبی ، قطر ، کویت

*  بنادر هند ، ویتنام ، تایلند ، تایوان و اندونزی 

* از بندر انزلی به بنادر روسیه 

* حمل کالا از بنادر ذکر شده بصورت DOOR TO DOOR 

 

 

 

 

حمل و نقل دریایی

عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :