حمل بار به اروپا

حمل بار به اروپا

 

 

باتوجه به گسترش دانش و فناوری در اروپا طبق استانداردهای بین المللی و ساخت پیشرفته ترین تجهیزات و ماشین آلات و مواد اولیه با کیفیت و نیاز ایران بطور اجتناب ناپذیر  به آن ، روابط تجاری بین تجار و بازرگانان ایرانی و شرکت های اروپایی روز به روز درحال گسترش و با سرعت چشمگیری افزایش یافته است.

 صنایع درحال پیشرفت ایران بخصوص پتروشیمی و نفت و گاز و ماشین آلات و تجهیزات در تمامی عرصه های تولیدی و خدماتی و مهندسی ایران نیاز خود را  با واردات از آن قاره سبز فراهم  و همچنین با صادرات خشکبار و ... به آن قاره مکانیزم تجاری خود رو بهبود بخشیده است.

یکی از راه های حمل محمولات از اروپا از طریق جاده و یا حمل به شیوه ی زمینی است که بدلیل پذیرفتن کنوانسیون سی ام آر و همچنین معاهده TIR توسط ایران این کار به شیوه ای صحیح و استاندارد و مطابق با آخرین استاندارهای بین المللی و اینکوترمزهای تجاری صورت می پذیرد.

این شرکت نیز با ارائه کامیون های استاندارد جهانی بر آن شده است خدمات با کیفیت و سریعتری را نسبت به حمل دریایی ارائه دهد.

همچنین با داشتن نمایندگان کارآزموده و حرفه ای در مبادی ورودی و خروجی کشور در سریعترین زمان ممکن عملیات ورود و خروج کامیون ها را انجام دهد تا تجار و بازرگانان دچار خسارت و فوت وقت نگردند.